Rīga
tālr.: +(371) 22330335
Daugavpils
tālr.: +(371) 29186918

Dargakmeņu sertifikācija


Образец сертификата качества бриллианта

 Saskaņā ar LR likumdošanu Valsts proves uzraudzības inspekcija (VPUI) veic juvelierizstrādājumos iestrādāto dimantu (briljantu), smaragdu, safīru un rubīnu testēšanu un kvalitātes apliecības (birkas) izsniegšanu.

 

Сертификация бриллиантов

Papildus VPUI pēc klienta pieprasījuma veic arī citu juvelierizstrādājumos iestrādāto dārgakmeņu (papildus dimantiem (briljantiem), smaragdiem, safīriem un rubīniem) testēšanu un kvalitātes apliecības (birkas) izsniegšanu.


Juvelierizstrādājumiem ar sintētiskajiem akmeņiem kvalitātes apliecības (birkas) nepievieno, izņemot gadījumus, kad juvelierizstrādājumā vienādā krāsā ir iestrādāti gan naturāls, gan sintētisks dārgakmens un vizuāli tikpat kā nav iespējams tos atšķirt.


VPUI pēc klienta pieprasījuma veic neiestrādātu dārgakmeņu un juvelierizstrādājumos iestrādātu dārgakmeņu identificēšanu un sertificēšanu.

 

Identificēšana.

Izsniedz klientam dārgakmens identificēšanas pārskatu ar dārgakmens (vai juvelierizstrādājuma) fotoattēlu, kurā ir norādīts:

 - dārgakmens grupas un paveida nosaukums
 - vai dārgakmens ir dabīgs;
 - svars;
 - slīpējuma veids;
 - piezīmes (dārgakmens ir mākslīgi krāsots vai kā citādi apstrādāts lai uzlabotu vai mainītu tā izskatu).

 

 

Sertificēšana.

Izsniedz klientam dārgakmens ekspertīzes sertifikātu (lielā formāta vai mazā formāta) ar dārgakmens (vai juvelierizstrādājuma) fotoattēlu, kurā ir norādīts:

 - dārgakmens grupas un paveida nosaukums;
 - vai dārgakmens ir dabīgs;
 - svars;
 - dārgakmens tīrība;
 - dārgakmens krāsa;
 - dārgakmens pulējums;
 - slīpējuma veids;
 - ja eksperts ir pārliecināts, tad dārgakmens kvalitātes mākslīgi radīti uzlabojumi (krāsojums, termiska apstrāde, plaisu pildījumi u.c.).


Detalizētāka informācijaw par sertifikāciju un cenām meklējama VPUI mājas lapā - www.vpui.lv


© 2009-2018 Sia "FineCast". All Rights Reserved.          Web saitu izstrāde - SPS Web Studio