Rīga
tālr.: +(371) 22330335
Daugavpils
tālr.: +(371) 29186918

Tiesības un noteikumi interneta veikala FINECAST

NOTEIKUMI PAR DISTANCES LĪGUMU

Veikals WWW.FINECAST.LV noslēdz distances līgumu tikai ar Patērētāja noformēto pasūtījumu WWW.FINECAST.LV mājās lapā. Distances līgumu Patērētājs saņem uz e-pastu, kurā ir norāde uz Pasūtījuma vēsturi, kurā Patērētājs var redzēt informāciju par pasūtījumu, rēķinu, preces nosaukumu, cenu, piegādes maksu, samaksas kārtību (maksa skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī vai izmantojot priekšapmaksu pirms preces piegādes), kā arī informāciju par atteikuma tiesībām. Šī pasūtījuma informācija tiek glabāta WWW.FINECAST.LV datubāzē un ir vienmēr pieejama Patērētājam viņa profilā vai sadaļā "Pasūtījuma statuss". Pasūtījuma informāciju var izdrukāt un saglabāt rakstiskā formā.

Preču saņemšanas brīdī Patērētājam ir jāpārliecinās vai viņam tiek izsniegti pirkumu apliecinoši dokumenti — kases čeks vai pavadzīme, kā arī tiek aizpildīts garantijas talons (ja ražotājs tādu ir paredzējis).

 

ATTEIKUMA TIESĪBAS

Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka Patērētājam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot Interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ Pārdevējam.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā".

Lai lauztu līgumu un atgrieztu preci, Patērētājam jāsagatavo rakstiskā veidā prasījuma pieteikums un jāpievieno to precei, norādot līguma/pasūtījuma numuru un datumu. Patērētāja ērtībām maksimāli vienkāršota prasījuma pieteikuma forma ir pieejama Patērētāja profilā vai sadaļā "Pasūtījuma statuss".

 

NODERĪGAS SAITES:

likumi.lv - Ministru kabineta noteikumi Nr.207 „Par distances līgumu”

likumi.lv - Patērētāju tiesību aizsardzības likums

PTAC - Kādas patērētājam ir tiesības, iegādājoties preces vai pakalpojumus?

DOLCETA - Patērētāju izglītība internetā

ECC LATVIA Eiropas Patērētāju informēšanas centrs

© 2009-2018 Sia "FineCast". All Rights Reserved.          Web saitu izstrāde - SPS Web Studio