Rīga
tālr.: +(371) 22330335
Daugavpils
tālr.: +(371) 29186918

Pirkuma apmaksa interneta veikalā FineCast

1. Apmaksa skaidrā naudā

а) apmaksa notiek saņemot preci veikala FineCast Daugavpilī, Alejas iela 86-1

б) apmaksa notiek saņemot preci FineCast ofisā Rīgā, Katrinas Dambis 14.

2012.gada 21.jūnijā Saeimā tika pieņemts likums „Grozījumi likumā „Par nodokļiem un nodevām”” un 2013.gada 1.janvārī stājas spēkā grozījumi Ministru kabineta 2007.gada 10.aprīļa noteikumos Nr.237 „Skaidrā naudā veikto darījumu deklarēšanas noteikumi”, kas uzliek par pienākumu Pārdēvējam iesniegt Valsts ieņēmumu dienestam deklarāciju par darījumiem skaidrā naudā ar fiziskajām personām, ja tās summa vienā operācijā pārsniedz 3000 Eiro, norādot deklarācijā fiziskas personas Vārdu, Uzvārdu, personas kodu vai identifikācijas numuru un rezidences valsti, kā arī nav atļauts veikt skaidrā naudā darījumus, kuru summa pārsniedz 7000 Eiro. 

Šajā sakarā lūdzam Jūs atsaukties uz mūsu kasieru lūgumu uzrādīt derīgu personas apliecinošu dokumentu, lai mēs varētu ierakstīt Jūsu vārdu, uzvārdu, personas kodu vai identifikācijas numuru un rezidences valsti.

В связи с этим просим предоставить документ, удостоверяющий Вашу личность, чтобы мы могли записать Ваше Имя, Фамилию, персональный код или идентификационный номер и страну проживания.

Norēķinoties ar maksājumu karti virs 150 Eiro, jāuzrāda personas apliecinošs dokuments.

2. Apmaksa ar norēķinu karti

 а) apmaksa notiek saņemot preci veikalā (Daugavpils) un FineCast ofisā (Rīgā);

 b) apmaksa notiek formējot online pirkumu internetā ar sekojošām apmaksas kartēm: :

 Apmaksa ar norēķinu karti

3. Apmaksa ar naudas pārskaitījumu

Bezskaidras naudas norēķins var tikt veikts jebkurā bankā. Fiziskām personām veicot maksājumu, ailē ”Piezīmes” ir jānorāda pasūtījuma numurs. Ar juridiskajām personām faktūrrēķina noformēšanai sazinās operatori. Pirkums tiks uzskatīts par apmaksātu pēc naudas ienākšanas internetveikala norēķinu kontā. Līdz naudas līdzekļu saņemšanai, pasūtītā prece tiek rezervēta noliktavā.

4. PayPal online apmaksa

Veiciet online pirkumus ar PayPal palīdzību bez Jūsu kartes datu atklāšanas. Tas ir atrākais un drošs apmaksas veids. 

Онлайн оплата PayPal

© 2009-2018 Sia "FineCast". All Rights Reserved.          Web saitu izstrāde - SPS Web Studio